Gra 4... A raczej 2x2 na jednej mapie
Dodane przez Yakuza94 dnia Kwiecień 03 2017 21:13:48

Co do tytułu newsa można polemizować bo to raczej gra 1vs2 + 1 a chodzi tu o BUM vs Hubal i BLACK a osobno sobie gra SUW. Ciska mi się kilka słów o tym sojuszu, lecz publicznie wypowiadać się nie będę. Jedynie wypowiem się o jednym z graczy SUW- Macrusz, który gra dość Suw  sowinistycznie i nie trzyma się ustanowień paktu. Cała sytuacja przedstawia ten SS:

 

 

 


 

Jak widać gość bunkruje się przed Yakuzą ( Kaukaz - niebieskie pola ) a są razem w koalicji! Zero pomocy, a jego pomoc mogłaby odwrócić losy bitwy, lecz tak się nie stanie. Sytuacja klaruje się nie zbyt dobrze. Podaję mapkę z obecnej gry:

 

 

Niemcy (SUW) i Finlandia (SUW) padły kolejno po rozpoczęciu gry. Anglik (BLACK) praktycznie sam zniszczył Niemca, a Finlandię zniszczyli Szwedzi (BLACK) oraz Komunistycznia Rosja (Hubal). Ukraina (BUM) resztkami sił broni ostatniej prowincji, gdyż agresja Kom. Rosji, Rumunii(Hubal), Polski(Hubal) oraz Imperium Rosyjskiego (Hubal) byla zbyt silna mimo pomocy ze strony Kaukazu (BUM), gdzie również Kaukaz padnie w kilka godzin, gdyż jego armia jest mocno okrojona, a walka bez lotnictwa, przeciw lotnictwu 4 państw jest jak walka z wiatrakami. Włochy (BUM) dzielnie walczą z Anglią w Niemczech- narazie nie widać poważniejszych rezultatów. Pomaga mu w tym teraz Algieria (BUM) zajęta wcześniej walką z Maroko(BLACK), które zostało zniszczone z pomocą Hiszpana(SUW). Stany Południowe Ameryki (BUM) pokonały Stany Północne (BLACK) oraz Kanadę (BLACK) praktycznie w pojedynkę. (Szacun). Dodam jeszcze, że Libia (SUW) jest nieaktywny. Co do szczególnych nicków, zapraszam do poprzedniego newsa, gdzie jest mapka z nickami.