Zwycięstwo z LUPI_BIANCHI
Dodane przez Yakuza94 dnia Marzec 21 2017 20:02:52

Czwartego dnia mapki a drugiego działań wojennych Wielka Brytania całkowicie poddała się pod kontrolę wojsk hiszpańskich, a reszta wojsk ekspedycyjnych jej królewskiej mości została rozbita na kontynencie. Moje dywizje natomiast po przełamaniu opory na granicy z Komunistyczna Rosją, nadspodziewanie łatwo przebiły się do stolicy i dalej, pozostawiając komunistom tylko 1 miasto w posiadaniu.
W desperacji jeden z naszych przeciwników uformował dużą grupę uderzeniową i przedarł się do stolicy naszego Kaukazu, ale pomoc już ląduje na brzegach, a wojska Jugosławii stoją już na granicy z Imperium by zadać cios z drugiej flanki.
Nadszedł kolejny już 3 dzień militarnych zmagań, który wyjaśnił już praktycznie wszystko w tym pojedynku.

Oto mapka a potem krótka do niej legenda:

 

Jak się okazało w zderzeniu z precyzyjnym planem BUM na tą mapkę w sojuszu włoskim sprawdził się standardowy scenariusz, jaki ma miejsce u 95% naszych przeciwników po meczach z nami : 2 graczy jeszcze będąc na mapie uciekło z sojuszu gdy front zmiażdżył ich styl gry. Na polu bitwy praktycznie pozostała tylko Kanada i Finlandia, a także ginące po samobójczym ataku na umocnienia Imperium. Teraz już tylko musimy uciułać punkty, bo zabrakło nam 13.
 
Jeszcze tylko wkleję mapkę , która potwierdzi , że 7 dni wystarczyło, by pojedynek 8 vs 8 dopisać po stronie wygranych.